Rodzaje doniczek

- Jul 02, 2019-

Doniczka FRP: zwana również doniczką FRP, tekstura wykonana jest z rzeźby z gliny lub otwartej formy. Różne style, trwały, nieodkształcalny , korozja   Odporność. Kompletne dane techniczne. Powierzchnia może być używana do różnych efektów kolorystycznych.

 

Doniczka z piaskowca: doniczka wykonana jest z drobnego piaskowca w różnych kolorach. To jeden z   najlepsze materiały w doniczce. Powierzchnię można wykorzystać do uzyskania efektu.

 

Garnek cementowy GRC: ten garnek jest nieporęczny.   Cement w doniczce dodaje antykorozyjny, imitujący zamarzanie, imitowany materiał korozyjny oraz tkaninę z włókien, mocny i trwały, efekt powierzchni można przekształcić w efekt prawdziwej farby w kamieniu.

 

Doniczka magnezytowa: zmieszaj tlenek magnezu i solankę, dodaj modyfikator, rozprowadź mieszaną zawiesinę na tkaninie z siatki szklanej, zrób potrzebną doniczkę. Ta doniczka jest tania i występuje w wielu odmianach. Solidna i trwała. Produkty do dekoracji wnętrz.

 

Sadzarki gliniane: znane również jako dewońska, zwykła miska płonąca. Ta doniczka jest wykonana z gliny, istnieją dwa rodzaje czerwony i szary, drenaż i przepuszczalność, niska cena, kompletne specyfikacje, najbardziej odpowiednie dla kwiatu rodzinnego.

 

Fioletowe donice arenaceous: ponownie zważ miskę ceramiczną. Znakomita produkcja, prosta i hojna, głównie fioletowa, pełne specyfikacje, ale jej przepuszczalność, oddychalność mniejsza niż gliniana misa. Służy do sadzenia wilgotnych kwiatów i drzew.

 

Donice porcelanowe : glina porcelanowa, szkliwo malowane. Wyjątkowa technologia, czysty i elegancki, piękny kształt. Wadą jest zły drenaż i wentylacja.

 

Glazurowana umywalka ceramiczna: pomalowana na umywalkę garncarską kolorową glazurą, piękny wygląd, różnorodne formy. Wewnętrzna i zewnętrzna ceramiczna misa przepuszczalności szkliwa jest słaba, co odpowiada wewnętrznej i zewnętrznej warstwie szkła. która idzie w górę glazury tylko na zewnętrznej ścianie.

 

Sadzarka do wody: na dnie garnka nie ma otworu na wodę.

Sadzarka z tworzywa sztucznego : lekka, trwała, kolorowa, tania, łatwa w użyciu.   Ale nieprzepuszczalna, nieprzepuszczalna woda, w uprawie bezglebowej, wykorzystywana częściej. Jeśli uprawiano kwiaty, należy zwrócić uwagę na właściwości fizyczne gleby, aby była porowata i oddychająca, aby przezwyciężyć niedociągnięcia plastikowych doniczek .   Sadzarka z tworzywa sztucznego jest najbardziej odpowiednia do sadzenia bardziej odpornych na wodę i mokre kwiaty, takie jak parblica, bambus, calla lotus.  

 

Sadzarka do kamienia: kamień naturalny jest jakościowy, kolor jest wspaniały, opcjonalnie dobry, ale cięższy, niekorzystny na stole.