JAK ROŚNIEĆ SUKCULENTY

- Dec 28, 2018-

  Ogólnie rzecz biorąc, sukulenty są stosunkowo łatwe do odżywiania , teraz porozmawiajmy o tym, jak je hodować.

 

Rośliny są zawsze uprawiane za pomocą wody, mediów, światła ,   oczywiście sukulenty .   Światło wpływa bardziej na wzrost roślin, ale woda i media mogą bezpośrednio wpływać na życie i śmierć roślin.

 

1. Medium: Gleba jest luźna, oddychająca i dobrze osuszona, ale ma pewną zdolność zatrzymywania wody i jest neutralna lub lekko kwaśna. Istnieje wiele mediatorów odpowiednich dla wzrostu sukulentu , ale ważne jest, aby były jałowe. Bezpośrednią przyczyną soczystej śmierci jest często rozkład, a jedyną bezpośrednią przyczyną jest infekcja bakteryjna, dlatego na początku gleba powinna wybierać sterylne lub zabijać bakterie. Istnieją dwa typowe sposoby zabijania bakterii. Jednym z nich jest stosowanie fungicydów, takich jak dobutrin.   Innym jest użycie pasteryzacji, tak jak słyszałeś o ludziach smażących się w garnkach i słyszałeś o ludziach pieczących ziemię w kuchenkach mikrofalowych. Dobry średni, dobry początek.

 

2. Podlewanie : Zasada działania polega na tym, aby zobaczyć suchą, wilgotną, czy gleba jest sucha słowami, polewając wodą. Jeśli nie jest dobrze oceniać, czy można włożyć do gleby wykałaczkę, zwykle podlewać wykałaczkę na stopień suchej i mokrej. Sucha i mokra jest powszechnym terminem stosowanym do sadzenia kwiatów. Oznacza to dokładne podlewanie kwiatu na raz, a następnie podlewanie go ponownie, gdy gleba jest prawie sucha. Jego zadaniem jest zapobieganie gniciu korzeni i wilgotnym szkodnikom powodowanym przez nadmierne podlewanie. Oczywiście nie musi być tak trudne, dopóki nie podlewasz go zbyt często, na ogół cię nie zabije. latem i zimą, jeśli sukulenty staną w stanie uśpienia, bezpieczniej jest przestać podlewać niż często je podlewać.

 

3. Słońce : Soczyste jak słońce bardzo dobrze, mają pewne oświetlenie, aby rosnąć lepiej, wiele razy smak jest gorszy dla osoby, ponieważ oświetlenie nie jest wystarczającym problemem.   lato, światło jest zbyt silne, sukulent łatwo umrzeć, musimy zwrócić uwagę na ryzyko zacienienia i kontrolować wodę.