Jak wybrać doniczki

- Dec 05, 2018-

Przyjaciel, który lubi sadzić najwięcej, dba o to, jak wybrać doniczkę, wybierając doniczkę, który punkt powinien zauważyć? Czy duża doniczka jest dobra, czy nie? Omówmy szczegółowo problem:

 

1. Oddychający: Aby utrzymać oddech roślin, dno musi mieć dziurę. Zbyt duża, gleba bogata w składniki odżywcze może zostać utracona, jeśli nie ma dziury w dnie, zrzut nie wychodzi, może to wpłynąć na roślinę źle rosną. Nawet rośliny kochające wodę ze słabym drenażem będą miały wpływ na wzrost korzeni. Prawidłowym sposobem jest, po zakupie doniczki, użyj maty z gazy okiennej, aby wejść do otworu spustowego dna doniczki, ponownie włożyć ziemię, można tego uniknąć, gdy podlewanie gleby spływa.

 

2. Zwróć uwagę na rozmiar doniczki : to znaczy rozmiar, średnicę i wysokość, które powinny pasować do średnicy korony i wielkości korzenia rośliny. Kwiaty doniczkowe i rozmiar rośliny, nie tylko piękny wygląd, ale także sprzyja wzrostowi roślin.

 

3.Praktyczne: Chociaż wygląd jest bardzo ważny, ale pamiętaj także, aby dążyć do praktyczności. Tak jak drzewa owocowe, można wybrać większą, wyższą i głębszą sadzarkę, która może załadować wystarczającą ilość gleby, pożywka do odżywiania drzew owocowych idzie w górę, ale także nie może zbyt duże i rozważ łożysko balkonu i balkonu, aby nie wpłynąć na bezpieczeństwo.

 

 

4. Ochrona środowiska: Wybierz doniczki ochrony środowiska, nie używaj jednorazowej lekkiej i cienkiej sadzarki z tworzywa sztucznego, która nie jest trwała i która ponownie zanieczyści środowisko, wybierając sadzarki, które mogą trwać kilka lat.